Kas gevşeticiler. Ortak bilgi

Tedavi ve ilaçlar

Kas gevşetici - ortak bilgi

 

Kas gevşetici maddeler, kas dokusu rahatsızlığını hafifletmek için kullanılan ve ayrıca konvülziyonda olağanüstü şekilde edinilen kas dokularını gevşeten ilaçlar veya tedavilerdir. Bazı kas gevşetici ilaçlar zihni etkileyebilir ve bazıları bağımlılık yapabilir.

Konvülsiyon, kendiliğinden ve kas kütlesi veya kas kütle hücrelerinin nadir görülen bir şekilde sıkılması. Restoratif konvülsiyon veya ağrı, nadiren ortaya çıkan boşalma ile birlikte, sıra dışı bir şekilde uzayan katı kas sıkılaştırma ile tanımlanır. Ciddi tonik kasılma örneği, kasılmaların bu kadar korkunç olduğu tetanozdur, dolayısıyla nefes almayı zorlaştırabilirler. Klonik kasılma olarak adlandırılan diğer çeşitli kasılma türlerinde, etkilenen kas kütlesinin sıkılması tekrar tekrar, zorla ve aynı zamanda beklenmedik ve aynı zamanda sabit boşluklarla hızlı bir şekilde meydana gelir. Klonik konvülsiyon noktalarında en sık görülen vakalardan biri epilepsi ve aynı zamanda konvülsif histeridir.

Kas kütlesi, hücreleri veya evcil hayvan vücudundaki vücut organı normalde sinir sisteminden gelen bir stimülasyona geri bildirimde bulunmak üzere anlaşma kapasitesiyle tanımlanır. Tüm kas kütlesinin standart sistemi, karmaşık sağlıklı proteinlerden oluşan, minik, iplik benzeri bir yapı olan myofibrildir. Her bir kas kütle hücresi veya lifi, ince ve kalın olmak üzere 2 çeşit sık sık hazırlanan myofilamentlerden oluşan sayısız miyofibrilden oluşur. Her bir kalın myofilament, sağlıklı protein miyosinin yüzlerce parçasını içerir. İnce filamentler sağlıklı protein aktininin 2 kılını içerir. Miyofibriller, uçları bir araya getirilmiş şekilde dönen kalın ve aynı zamanda ince miyofilament sıralarından oluşur. Kas sıkılaştırmaları boyunca, birbirine kenetlenmiş bu filament sıraları, çark dişleri gibi çalışan çapraz köprüler kullanılarak birbirleri boyunca kayarlar. Bu hareketin gücü, miyofibrilleri sınırlayan büyük ölçüde doldurulmuş mitokondri ile yaratılır.

Belirsiz kas görevini nötralize etmek için kullanılan ilaçlar antispazmodikler olarak tanımlanmaktadır. Bunlar, endişe verici dürtülerin kas kütlesine iletimini engellediği için özel işlemlerde kullanılır. Hemlock yan ürünleri ve ayrıca 50 kadar çeşitli diğer bitkilerin kas dokuları üzerinde keyifli bir etkisi vardır.

 

 

Kas gevşetici çevrimiçi. Satış ve dünya çapında teslimat.

 

 

tizanidin

 

Tizanidin, bir kas kütlesi depresanıdır, vücudunuzdaki belirli kas kütlesini gevşetmeye yardımcı olmak için kullanılır. Konvülsiyonların yanı sıra, çeşitli skleroz veya omurga yaralanması gibi klinik sıkıntılar tarafından tetiklenen gelişmiş kas kütle tonunu da hafifletir. Bu ilaç zaman zaman çeşitli diğer kullanımlar için önerilmektedir; Daha fazla bilgi için doktorunuza veya farmakolojinize danışın.

Tam olarak nasıl yararlanılacağı

Tizanidin, ağız yoluyla almak için bir tablet bilgisayar olarak geliyor. Normalde günde 2 veya 3 kez alınır. Reçete etiketinizdeki talimatlara titizlikle uyun ve aynı zamanda hekiminizden veya farmakolojistinizden anlamadığınız herhangi bir bileşeni tanımlamasını isteyin. Tizanidin'i özel olarak yönlendirildiği şekilde alın. Temel olarak almayın veya doktorunuz tarafından önerilenden daha düzenli olarak kullanmayın.

Tıp Kursu ve Sistem

Tizanidin, (alfa) 2-adrenerjik reseptör web sitelerinde bir agonisttir ve büyük olasılıkla elektrik motoru sinir hücrelerinin presinaptik kısıtlamasını yükselterek spastisiteyi en aza indirir. Evcil hayvan versiyonlarında, tizanidin, iskelet kas dokusu lifleri veya nöromüsküler eklem üzerinde düz bir sonuç vermez ve ayrıca monosinaptik omurga reflekslerinde de önemli bir sonuç vermez. Tizanidin sonuçları polisinaptik yollarda en iyisidir. Bu faaliyetlerin toplam etkisinin, arka elektrik motor sinir hücrelerinin daha az yardım aldığına inanılmaktadır.

Tizanidinin imidazolin kimyasal çerçevesi, çeşitli diğer (alfa) 2-adrenerjik agonistlerin yanı sıra, anti-hipertansif ilaç klonidisine de aittir. Evcil hayvanlarda yapılan tıbbi araştırmalar, her iki madde arasında da benzerlikler olduğunu ortaya koymasına rağmen, tizanidinin klonidinin yüksek kan basıncını düşürmedeki etkinliğinin onda biri ile 1/50'si arasında olduğu tespit edildi.

 

 

Baklofen, birkaç skleroz veya başka çeşitli koşullar tarafından tetiklenen kas kütlesi konvülsiyonları ile başa çıkmak için kullanılır.

 

Tam olarak nasıl yararlanılacağı

Tıp uzmanınız tarafından yönlendirilen Baclofen'i kullanın.

Baclofen'i ağız yoluyla veya yiyeceksiz olarak alın.

Baclofen'i nasıl kullanacağınızla ilgili olarak her türlü soruyu sağlık uzmanınıza sorun.

Tıp Kursu ve Cihaz

Baklofen bir kas kütlesi depresanıdır. Düzenliğin yanı sıra, çeşitli skleroz gibi nörolojik sorunların bir sonucu olarak ortaya çıkan kas kütlesi konvülsiyonlarının derecesini azaltır.

Dozajda kaybedilmiş

Eğer bir Baclofen dozu kaçırırsanız, en kısa zamanda kullanın. Aşağıdaki dozajınız için neredeyse zamanınız varsa, rutin uygulama rutininize geri dönmenin yanı sıra dozajdaki kaçırılmış miktarı da kaçırın. Aynı anda 2 dozu kullanmayın.

 

 

Metaxalone

 

Metaksalon, rahatsızlık veya yaralanma gibi iskelet kas dokusu problemleriyle başa çıkmak için kullanılan bir kas kütlesi depresanıdır.

Sadece nasıl kullanılır

Medikal uzmanınız tarafından yönlendirildiği şekilde Kullanım Metaxalone (Skelaxin). Özel uygulama kılavuzları için ilaç üzerindeki etiketi inceleyin.

Metaksalon (Skelaxin) 'ı ağız yoluyla veya yiyecek olmadan alın. Yiyeceklerle birlikte alınması uykululuk veya baş dönmesi tehlikesine neden olabilir.

İlaç Kursu ve Cihaz

Metaxalone (Skelaxin), kas dokusu depresan bir maddedir. Akılda sinir uyarılarını (veya rahatsızlık deneyimlerini) engelleyerek çalışır.

Skelaxin uyku hali veya baş dönmesi tetikleyebilir. Bu sonuçlar alkol veya belirli ilaçlarla birlikte alındığında daha da kötü olabilir. Skelaxin ürününü dikkatli kullanın. Tam olarak nasıl yanıt verdiğinizi farkedene kadar, tehlikeli olabilecek diğer çeşitli işleri sürmeyin veya yürütmeyin.

Sizden önce doktorunuzla konuşun veya Skelaxin'i kullanırken uykululuk yaratabilecek ilaçları (örneğin, dinlenme yardımı, kas kütle gevşetici ilaçları) kullanın; onların etkilerini içerebilir. Hangi ilaçların uykululuk tetikleyebileceği konusunda endişeleriniz varsa farmakoloğunuza sorun.

Diabetes mellitus people - Skelaxin, çiş şekerinin yanlış olması için bazı muayenelerin sonuçlarını tetikleyebilir.

 

 

Colospa

 

Colospa, hoş olmayan kas kütlesi konvülsiyonlarını durdurarak kas kütlesinin boş zamanını yaratır. İlaç kısa temperli sindirim sistemi bozukluğu tedavisinde kullanılır.

Colospa, huylu sindirim sistemi bozukluğu tedavisinde kullanılan musculotropic antispazmodik bir ilaçtır. Aynı şekilde, ilkel bir doğal problemin tetiklediği bağırsak kasılma tedavisi için de gösterilmiştir. Hareketinin sistemi, mobil derecede sindirim sistemi kas dokularının gevşemesinden oluşur. Colospa hızlı bir şekilde miyosit ağları ile Na + 'nın hücreye girmesini engellemenin yanı sıra kalsiyum depo ikmalini de önler, bu nedenle bağırsaklar üzerinde geri tepmeleri için tetikleyici bir etkisi vardır. Bronş veya rahim kas kütlesini etkilemez. Tipik peristalsisin kayda değer bir kısıtlaması gözlenmedi. Bu ilaç, mide vücut organlarının (doğal hastalık nedeniyle oluşan) yayılması, sindirim kolik, biliyer kolik, kısa temperli sindirim sistemi bozukluğu (rahatsızlık ve semptomatik semptomatik tedavi ve ayrıca sindirim sistemi problemleri) ile de ilgilidir. ve ayrıca ağrı) yetişkinlerde.

Doz ve ayrıca talimatlar

Tavsiye edilen günlük Colospa dozu günde 3 kez 135 mg'dır (1 tablet bilgisayar), ideal olarak yemeklerden önce. Tercih edilen etki gerçekten elde edildiğinde, aşamalı olarak doz en aza indirilebilir.

Güvenlik önlemleri

Bekleyen istemcilerde Colospa, terapinin beklenen avantajı beklenen çocuk için olası bir tehdidin ötesine geçtiğinde faydalanabilir. Colospa'nın tetiklediği uygulanabilir sersemlikten kaynaklanan her türlü ekipmanı ve sistemleri sürmeniz veya çalıştırmanız gerektiğinde sürüşü önleyin veya özellikle dikkatli olun. Hassasiyet, bağırsak sisteminin özelliklerinden mahrum bırakılan tıkanma olan paralitik ileusu olan kişilerde çalışılmalıdır. Bu ilacın on yaşın altındaki gençlerle ilgilenmesi önerilmemektedir. Colospa kullanmadan önce sindirim sisteminde egzersiz eksikliği ya da herhangi bir şekeri tersine çeviriyorsanız doktorunuzla konuşun.

 

 

lioresal

 

Lioresal (Baklofen), gama-aminobütirik asidin (GABA) bir analogudur. Lioresal (Baclofen) sertliği, kuvveti ve kas kütlesindeki (spastisite) stresi ele almak için kullanılır. Lioresal (Baklofen), konvülsiyonları hafifletmeye ve ayrıca kas dokularının kramplanmasına yardımcı olur. Aynı şekilde çok sayıda skleroz veya omurga yaralanması belirtileri ile başa çıkmak için kullanılır.

Doz yanı sıra talimatlar

Lioresal'ı bir bardak su ile, yemekle veya yemeksiz alın. Tıpkı önerildiği gibi alınız, çünkü doz ve zaman çizelgesi, probleminize ve diğer değişkenlere bağlı olarak değişebilir. Bu ilacı azaltmayı, ezilmeyi ya da yemeyi önleyin.

Lioresal (Baclofen) önerilenden daha düzenli olarak alın. Tıp uzmanınızın önerileri dışında almayı bırakmayın.

İlacın yardım etmesi zaman alabilir.

Sizin için doğru dozajı endişelemek için doktorunuza danışın.

Önleyici tedbirler

Lioresal (Baclofen) almadan önce, beğenmediyseniz doktorunuzu veya eczanenizi bilgilendirin; veya başka çeşitli alerjik reaksiyonlarınız varsa.

Bipolar komplikasyon, göz, karaciğer veya böbrek problemleriniz varsa tıbbi uzmanınızı veya eczanenizi eğitin.

Bu ilaçla tedavi edilirken alkol ve alkol ve sigaradan uzak durun.

Baklofen hamile / hemşire kadınlar veya gençler tarafından kullanılırken Cautoin önerilmektedir. Yaşlı bireyler ilacın çok daha bilinçli yan etkileri olabilir.

Annelik boyunca bu tedavinin tam da gerekli olduğu durumlarda kullanılması gerekir.

Bu ilaç cilt tarafından ıslatılabildiğinden, hamile ya da hamile kadınların bu ilacı kontrol etmemesi gerekir.

Uygulanabilir yan etkiler

En sık rastlanan yan etkilerden biri cilt kırılması, kaşıntı veya kurdeşen, üst vücut rahatsızlığı, migren, bulantı veya kusma vb. Çok şiddetli bir alerji neredeyse hiç olmaz. Bu ilacı kullanan birçok insanın önemli olumsuz etkileri yoktur.

Daha fazla bilgi için tıbbi uzmanınıza veya farmakoloğunuza başvurunuz.

 

 

Robaxin

 

Robaxin, kas kütlesindeki rahatsızlığı ve ayrıca suşların yol açtığı ağrıyı ve ayrıca stresi hafifletmek için kullanılan bir kas kütlesi depresanıdır. En iyi sonucu elde etmek için kalanını fiziksel tedavi ile birlikte kullanın.

Doz ve ayrıca talimatlar

Ağızdan yemekle veya sütle birlikte alın.

Yetişkinler için önerilen doz: Günde 4 kez 2 tablet bilgisayar, ancak günde 3 kez 1 tablet bilgisayar kadar azaltılmış dozlarla restorasyon eylemi gerçekleştirildi.

Çocuklar: Tavsiye edilmez.

Akılda tutulması gereken: Bu yön, burada değerlendirme için sağlanmıştır. Kullanmadan önce doktorunuzla konuşmak gerçekten gerekli. En iyi sonuçları elde etmenize yardımcı olur.

Önleyici tedbirler

Böbrek veya karaciğer problemlerinde kullanım bakımı. Ek olarak Robaxin, araba veya ekipmanı çalıştırma yeteneklerine zarar verebilecek uyku hali veya sersemliği tetikleyebilir. Robaxin temel bir iç karartıcı etkiye sahip olabileceğinden, müşterilerin alkol ve bunun yanı sıra diğer düşürücü maddelerden de yararlanılmaması gerekir.

 

 

Parafon

 

Parafon (chlorzoxazone), kas dokularındaki gerginliğin yanı sıra rahatsızlığı da hafifletmeye yardımcı olur ve ayrıca kas dokusu konvülsiyonları ile de başa çıkabilir.

Sağlık uzmanım bu ilacı almadan önce nelere dikkat etmeli?

Bu sorunlardan herhangi birinin olup olmadığını anlamayı gerektirirler:

günlük olarak içilen içeceklerden oluşan 3'ten fazla alkol tüketmek

karaciğer hastalığı

nadir görülen veya klorzoxazone, diğer çeşitli ilaçlar, laktoz, gıdalar, boyalar veya kimyasallara alerjisi

Bekleyen veya beklenti elde etmeye teşebbüs

Emzirme

En kısa zamanda doktorunuza veya sağlık uzmanınıza bildirmeniz gereken advers etkiler:

ciltte kopma, kaşıntı veya kurdeşen, yüzün şişmesi, dudak veya dil gibi alerjiler

koyu kahvemsi çiş

problem nefes

Yüksek sıcaklık

huzursuzluk veya kusma

ciddi karın rahatsızlığı

anormal derecede zayıf veya yorgun

cildin veya gözlerin beyazlarının sararması

Ucuz Parafon (Chlorzoxazone) online satın alın. İndirim oranı ile ortak Parafon sipariş edin.

 

 

Skelaksin

 

Skelaxin (Metaxalone), kas dokusu depresan bir maddedir. Skelaxin, akılda sinir uyarılarını (veya rahatsızlık verici deneyimleri) engelleyerek işler. Skelaxin, rahatsızlık veya yaralanma gibi iskelet kas dokusu problemleriyle başa çıkmak için fiziksel tedavinin yanı sıra geri kalanı ile birlikte kullanılır.

Skelaxin, geri kalan, fiziksel tedavi ve ayrıca ciddi, rahatsız kemik ve eklem sorunları ile bağlantılı ağrıların hafifletilmesi için çeşitli diğer adımlar için bir tamamlayıcı olarak önerilmektedir. Bu ilacın aktivitesi ayarı aslında açıkça anlaşılmamıştır, ancak sakinleştirici evleriyle bağlantılı olabilir. Metaksalon, erkeklerde gergin iskelet kası dokusunu gevşetmez.

Doz yanı sıra talimatlar

Yetişkinler ve 12 yaşın altındaki gençler için önerilen doz günde 800 ila 3 kez bir 800 mg'lık tablettir.

Güvenlik önlemleri

Bu ilacın anne sütünde üretilip üretilmediği anlaşılmamıştır. Temel bir düzenleme olarak, kişi ilaç aldığında emzirilmemelidir, çünkü insan sütüne çok sayıda ilaç salgılanır.

12 yaşından küçüklerin yanı sıra aşağıda listelenen gençlerin performansının yanı sıra güvenlik de geliştirilmemiştir

Bu ilaç seni biraz sersemletebilir veya durgunlaştırabilir. Bu tür görevleri güvenli bir şekilde yerine getirebildiğinizden emin olmadan, araç kullanmayın, ekipman kullanmayın veya farkındalık gerektiren hiçbir iş yapmayın. Sınırlama alkolleri.

Kontrendikasyonlar

Metaksalondan hoşlanmıyorsanız veya varsa: Bu ilacı kullanmamalısınız.

- anemi (kırmızı hücre yokluğu);

- ciddi böbrek hastalığı; veya.

- aşırı karaciğer hastalığı.

Ekonomik Skelaxin (Metaxalone) çevrimiçi alın. Fiyat indirimi ile ortak Skelaxin sipariş edin.

 

 

Zanaflex

 

Zanaflex, spastisite ile başa çıkmak için bir kas dokusu gevşeticidir, gergin, esnek olmayan kas kütlesinin gevşetici kas kütle tonunu kısaca açıklar.

Zanaflex (Tizanidin), kas dokusu depresanlarının seyrinden geliyor. Konvülsiyonlar, kramplar ve ayrıca kas dokularının sertliği tedavisinde kullanılır. Zanaflex (Tizanidin) ayrıca migren başağrısı sıkıntısı çekmesi ve ayrıca antikonvülsan olarak kullanılması önerilmektedir.

Doz yanı sıra talimatlar

Zanaflex'i (Tizanidin), bir bardak suyla, yiyecekle birlikte veya yiyecek olmadan alın. Bu ilacı azaltmak, ezilmek veya yemek yemekten uzak durun.

Kanaflex'i (Tizanidin) tavsiye edildiğinden daha düzenli olarak kullanmayın. Hekiminizin rehberliğinden başka bir şekilde teslim olmayınız.

İlacın yardım etmesi zaman alabilir.

Sizin için doğru dozaj endişesiyle tıbbi uzmanınıza danışın.

Önleyici tedbirler

Bu ilaçla tedavi edilirken alkol ve aynı zamanda sigara içme sigaralarını da önleyin.

Yaşlı bireyler ilacın çok daha bilinçli yan etkileri olabilir.

Böbrek veya karaciğer rahatsızlığınız varsa, hipertansiyonunuz varsa doktorunuza bildirin. Hamile veya emziriyorsanız.

Kontrendikasyonlar

Zanaflex'in (Tizanidin) hamile ya da emziren kadınlar ya da çocuklar tarafından, buna gerçekten aşırı duyarlılık yanıtı gösteren müşteriler tarafından kullanılmasına gerek yoktur.

Tizanidinin mütevazı veya güçlü CYP1A2 önlemleri ile birlikte kullanılması kontrendikedir.

 

 

Infusium Topikal

 

Infusium Topical rahatsızlık hafifletme spreyi, günlük kas dokusu rahatsızlığını, boyun ve sırt ağrısını, eklem rahatsızlığını ve aynı zamanda temel ağrıların yanı sıra karşılaştığımız rahatsızlıkları gidermek ve ortadan kaldırmak için geliştirilmiştir.

Hızlı Performans - Çağrıdaki İşlevler;

Derin Geçiş - Kas dokularının ve eklemlerin zarar gördüğü yerlere döner;

Vurgulama Gerekliliği Yok - Hemen kurur;

Yağsız - Giysileri lekelenmez.

Tam olarak nasıl kullanılacağı

Sadece sizi rahatsız eden alanın 1-3 katını püskürtün ve Infusium Topical da sizi kesinlikle aktivitesini bekletmeyecek.

İlaç Kursu ve Cihaz

Infusium Topical, Menthol'ün Glukosamin ve ayrıca MSM ile bilinen analjezik etkisini entegre eden sofistike bir çözümdür.

Mentol, iklimlendirmesi ve ayrıca antibakteriyel konut veya ticari özellikleri ile tanınan bir bileşendir. Topikal hazırlık çalışmalarında cildin yüzey alanı boyunca nüfuz etmelerine yardımcı olmak için kullanılır. Menthol, rahatsızlık mesajını, lokalize rahatsızlık için kısa ömürlü bir çözüm sağlamak amacıyla klima hissi ile değiştiriyor.

Glukozaminin, osteo artrit rahatsızlığını azaltmada, kıkırdak materyalini düzelttiğinde, sinovyal sıvıyı restore ederken ve ayrıca osteo artritten zarar görmüş eklemleri sabitlemede güvenilir olduğu gösterilmiştir.

Metilsülfonilmetan, birçok rahatsızlık ve iltihaplanma sorunu için tamamen doğal, yan etkisi olmayan ilk çözümdür.

 

 

Himcospaz

 

Himcospaz, düz kas kütlesi üzerinde düz bir rahatlatıcı sonuç verir ve ayrıca çok sayıda spazmojen (konvülsiyon oluşturan bileşikler) tarafından oluşturulan gerilmeleri engeller. Spesifik olmayan mide kolikini ortadan kaldırırken Himcospaz, gıda sindirimini artırırken, bağırsakların gevşekliğini de yönetir. Himcospaz menstrüasyon ağrısını düzenler ve aynı zamanda menstrüel siklustan önceki rahatsızlığı da giderir.

Tam olarak nasıl yararlanılacağı

Lütfen, idealinize uygun dozu önermek için doktorunuza danışın.

İlaç Kursu ve Cihaz

Himcospaz, düz kas kütlesi üzerinde düz bir rahatlatıcı sonuç verir ve aynı zamanda çok sayıda spazmogenin (konvülsiyon oluşturan bileşikler) neden olduğu sıkılaştırmaları önler. Spesifik olmayan mide kolikini ortadan kaldırırken Himcospaz, gıda sindirimini artırır ve ayrıca bağırsakların gevşekliğini de yönetir. Himcospaz menstrüasyon ağrısını düzenler ve aynı zamanda menstrüel siklustan önceki rahatsızlığı da giderir.

 

 

Site page