מרפי שרירים. מידע נפוץ.

טיפול ותרופות.

שרירים מרגיעים - מידע נפוץ

 

מרפאות שרירים הן תרופות או טיפולים אשר נוצל כדי להקל על אי נוחות של רקמות שרירים וגם ברקמות שריר הפשרת כי הם נרכשים באופן יוצא דופן בעווית. כמה תרופות שרירים רגועים עשויים להשפיע על המוח וגם כמה ממכרים.

עוויתות, הידבקות ספונטאנית כמו גם נדירה של מסת שריר או תאי שריר. עוויתות משקם, או כאב, מזוהה על ידי שרירים המורחבת כמו גם מוצק הידוק, עם הפנאי מתרחש בהדרגה. מקרה חמור של עווית טוני הוא טטנוס, שבו עוויתות כל כך נורא ולכן עומדים על כך שהם עלולים לנכות נשימה. בסוגים שונים של עוויתות, הנקראים התכווצויות קלוניות, הידוק שריר השרירים שנפגע מתרחש בצורה חוזרת, בכוח, וגם ברצף מהיר, עם ליצורים בלתי צפויים, כמו גם קבועים. אחד המקרה הבולט ביותר בנקודות של עווית קלונית הוא אפילפסיה וגם היסטריה עוויתית.

מסת שריר, תאים או איבר הגוף של הגוף לחיות מחמד מזוהים על ידי היכולת להסכים, בדרך כלל משוב על גירוי ממערכת העצבים. המערכת הסטנדרטית של כל מסת השריר היא myofibril, מסגרת דקה, דמוית חוט המורכבת מחלבונים בריאים מסובכים. כל תא שריר, או סיב, מורכב מיופרילים רבים, אשר מורכב של myofilaments מוכנים לעתים קרובות של 2 סוגים, עבה כמו גם רזה. כל myofilament עבה כולל מאות רבות של חלקיקים בריאים חלבון בריא. סיבים דקים כוללים 2 שערות של חלבון אקטין בריא. המיופרילים מורכבים משורות מסתובבות של מיופילמנטים עבים ודקים גם עם קצוותיהם משולבים. לאורך כל שריר הידוק, אלה שורות interdigitated של חוטים להחליק לאורך כל אחד אחר באמצעות גשרים לחצות כי לעבוד כמו גלגלי שיניים. הכוח של תנועה זו נוצר על ידי מיטוכונדריה ממולא ברובו כי הגבול myofibrils.

התרופות המשמשות לנטרול פעילות שריר לא ידוע מתוארות antispasmodics. אלה נעשה שימוש בפעולות בפרט שכן הם לחסום העברת דחפים מודאג אל מסת שריר. תוצרי לוואי של hemlock וגם כמה צמחים שונים אחרים יש השפעה מהנה על רקמות השרירים.

 

 

שרירים מרגיעים באינטרנט. מכירה ומסירה ברחבי העולם.

 

 

טיזנידין

 

Tizanidine הוא מסת שריר דיכאון נעשה שימוש כדי לעזור לשחרר את מסת שריר מסוימת בגוף שלך. זה מקל על התכווצויות כמו גם שרירים מוגברת הטון המונית מופעלות על ידי בעיות רפואיות כגון טרשת נפוצה או פגיעה בעמוד השדרה. תרופה זו מומלצת מדי פעם לשימושים שונים; לשאול את הרופא או הרוקח לפרטים נוספים.

בדיוק איך לעשות שימוש

Tizanidine מגיע כמו מחשב הלוח לקחת אותו על ידי הפה. זה בדרך כלל נלקח 2 או 3 פעמים ביום. יש להקפיד על ההוראות המופיעות בתג המרשם שלך בקפידה, וגם לבקש מהרופא או מהרופאקולוג שלך לתאר כל סוג של רכיב שאינך מבין. קח Tizanidine במיוחד מודרך. לא לקחת את זה בעצם או לקחת את זה באופן קבוע יותר ממה שהוצע על ידי הרופא המקצועי שלך.

קורס רפואה וכן מערכת

Tizanidine הוא אגוניסט ב (אלפא) 2-קולטן אתרים adrenergic וכן סביר להניח ממזער את הספסטיות על ידי העלאת presynaptic איפוק של תאים עצביים המנוע המנוע. בגרסאות חיות מחמד, tizanidine אין תוצאה ישירה על סיבי רקמת שריר השלד או המפרק neuromuscular, וגם לא תוצאה משמעותית על רפלקסים עמוד השדרה monosynaptic. התוצאות של tizanidine הן הטובות ביותר על נתיבים polysynaptic. ההשפעה הכוללת של פעילויות אלה הוא האמין להקטנת סיוע של תאי עצב המנוע החשמלי האחורי.

המסגרת הכימית imidazoline של tizanidine שייך לזה של תרופות נגד יתר לחץ דם clonidine, כמו גם שונים (אלפא) 2 אגוניסטים אגרינרגיים. מחקרים רפואיים בחיות חושפים דמיון בין שני החומרים, אך tizanidine התגלה כי יש עשירית עד אחת חמישים (1/50) של היעילות של clonidine בהפחתת לחץ דם גבוה.

 

 

Baclofen נעשה שימוש בהתמודדות עם עוויתות מסת שרירים מופעלות על ידי טרשת נפוצה או תנאים שונים אחרים.

 

בדיוק איך לעשות שימוש

השימוש Baclofen כפי מנותב על ידי הרופא המקצועי שלך.

קח את Baclofen על ידי הפה עם או בלי אוכל.

שאל את נושא הבריאות שלך כל סוג של בירורים שאולי יש לך לגבי איך לנצל Baclofen.

קורס רפואה וכן מכשיר

בקלן הוא מסת שריר מדכא. זה מוריד את הרגילות, כמו גם את מידת השריר המעי כפייות המתרחשות כתוצאה של בעיות נוירולוגיות כגון טרשת נפוצה.

החמיץ את המינון

אם אתה מתגעגע על מינון של Baclofen, לנצל אותו בהקדם האפשרי. אם זה כמעט זמן למינון הבא שלך, להחמיץ את החמיצו על המינון, כמו גם לחזור לשגרת שגרת היישום שלך. אין לנצל 2 מינון בו זמנית.

 

 

מטקסלון

 

Metaxalone הוא דיכאון המונית שריר מנוצל להתמודד עם בעיות של רקמת שריר השלד כגון אי נוחות או פציעה.

רק איך לנצל

שימוש Metaxalone (Skelaxin) בהנחיית הרופא המקצועי שלך. בדוק את התווית על התרופה עבור הנחיות יישום ספציפיות.

קח Metaxalone (Skelaxin) על ידי הפה עם או בלי אוכל. נטילתו באוכל עלולה להעלות את סכנת השינה או סחרחורת.

קורס תרופות וגם מכשיר

Metaxalone (Skelaxin) הוא דיכאון שרירי. זה פועל על ידי חסימת דחפים עצביים (או חוויות אי נוחות) במוח.

Skelaxin עלול לעורר ישנוניות או סחרחורת. תוצאות אלה עשויות להיות אפילו יותר גרוע אם אתה לוקח את זה עם אלכוהול או תרופות מסוימות. שימוש Skelaxin עם טיפול. אין לנהוג או לבצע עבודות אחרות מסוכנות אולי עד שאתה יודע בדיוק איך להגיב על זה.

שוחח עם הרופא שלך לפני שאתה משתמש בתרופות אלכוהול או שימוש שעשויות ליצור ישנוניות (למשל, סיוע במנוחה, מסת השרירים) בזמן שאתה משתמש ב- Skelaxin; זה עשוי לכלול את ההשפעות שלהם. שאל את הרוקח אם יש לך חששות לגבי אילו תרופות עלול לגרום לישון.

אנשים הסוכרת - Skelaxin עשוי להפעיל את התוצאות של כמה בדיקות עבור סוכר להשתין להיות שגוי.

 

 

קולוספה

 

Colospa יוצר פנאי של מסת שריר, עצירת שרירים לא נעים שרירים עוויתות. התרופה משמשת בטיפול של הפרעת דרכי עיכול קצרות.

Colospa הוא תרופה antispasmodic musculotropic מנוצל בטיפול של הפרעת מערכת העיכול סראקי. זה מוצג גם עבור טיפול של עווית מעיים מופעלת על ידי בעיה טבעית פרימיטיבית. מערכת פעילותה מורכבת מרגיעה של מערכת העיכול ברקמות העיכול על התואר הנייד. Colospa חוסם את העברת Na + עם רשתות מהירה של מיוקיטים ישר לתוך התא ה ', כמו גם מונע חידוש סידן דיפו, ולכן היא עושה השפעה כפולה על המעיים המפעילה אותם לבעוט בחזרה. זה לא משפיע על מסת שריר של ברונכי או רחם. לא היה איפוק ניכר של peristalis טיפוסי יש כבר נצפה. תרופה זו משמשת כדי להתמודד עם עווית של איברים בגוף הקיבה (המורכב מחלת טבע), כאבי עיכול, כאבי בטן, הפרעה קלה במערכת העיכול (טיפול סימפטומטי של אי נוחות וכאבים, וכן בעיות במערכת העיכול וגם כאב) אצל מבוגרים.

מנה וגם הוראות

המינון היומי המומלץ של Colospa הוא 135 מ"ג (מחשב לוח 1) 3 פעמים ביום, באופן אידיאלי לפני מנות. באופן מתמשך את המינון עשוי להיות ממוזער כאשר ההשפעה המועדפת יש למעשה gotten.

אמצעי בטיחות

ב Colospa לקוחות צפויים ניתן לנצל כאשר היתרון הצפוי של הטיפול הולך מעבר לאיום אפשרי עבור הילד הצפוי. למנוע נהיגה או להיות מודע במיוחד כאשר אתה צריך לנהוג או להפעיל כל סוג של ציוד וגם מערכות כתוצאה של wooziness ריאלי מופעלות על ידי Colospa. Precision צריך להיות עובד החוצה עם אנשים איילוס משותק אשר חסימה הביא על ידי כשל של תכונה של מערכת העיכול. תרופה זו אינה מומלצת להתמודד עם ילדים מתחת לגיל עשר. לדבר עם הרופא שלך אם אתה מתמודד עם חוסר פעילות גופנית של מערכת העיכול או שלילי כל סוג של סוכרים לפני לקחת Colospa.

 

 

ליאורסל

 

Lioresal (Baclofen) הוא אנלוגי של חומצה גמא aminobutyric (GABA). Lioresal (Baclofen) מנוצל כדי להתמודד עם קשיחות, כוח, כמו גם מתח במסת שריר (ספסטיות). Lioresal (Baclofen) עזרי כדי להקל על עוויתות גם התכווצויות של רקמות שרירים. הוא משמש גם כדי להתמודד עם סימנים של טרשת נפוצה או פגיעה בעמוד השדרה.

מנה וכן הוראות

קח את ליאורסל בפה עם כוס מים, עם או בלי אוכל. קח את התרופה כפי הציע מאז המינון וגם לוח הזמנים עשוי להשתנות בהתאם לבעיה שלך, כמו גם משתנים שונים אחרים. למנוע צמצום, ריסוק או לאכול את התרופה.

אין לקחת את Lioresal (Baclofen) באופן קבוע ממה שמומלץ. אל תפסיק לקחת את זה אלא על ההמלצות של הרופא המקצועי שלך.

זה עשוי לדרוש זמן התרופה כדי לסייע.

התייעץ עם הרופא שלך לדאוג למינון הנכון עבורך.

אמצעי מניעה

לפני לקיחת Lioresal (Baclofen) להודיע ​​לרופא או לחנות סמים אם אתה לא אוהב את זה; או אם יש לך תגובות אלרגיות שונות.

לחנך את הרפואה מקצועי או סמים אם יש לך סיבוכים דו קוטבית, עין, כבד או בעיות בכליות.

הימנע אלכוהול אלכוהול הצריכה, כמו גם עישון סיגריות בעת טיפול עם התרופה.

Cautoin הוא הציע תוך שימוש Baclofen על ידי נשים בהריון / הנקה או צעירים. אנשים מבוגרים יכולים להיות הרבה יותר תופעות לוואי של התרופה.

לאורך כל הלידה יש ​​להשתמש בטיפול זה רק בעת הצורך.

כמו תרופה זו יכול להיות ספוג על ידי העור, נשים כי הם צפויים או עשויים להרות צריך לא לשלוט בתרופה.

תופעות לוואי אפשריות

אחת ההשפעות השליליות השכיחות ביותר היא בריחה בעור, גירוד או כוורות, אי נוחות בחלק העליון של הגוף, מיגרנה, בחילה או הקאות, וכן הלאה. אלרגיה חמורה ביותר בקושי קורה. הרבה אנשים המשתמשים בתרופה זו אין להם השפעות שליליות משמעותיות.

פנה לרופא הרפואי או לפרמקולוג לקבלת מידע נוסף.

 

 

רובקסין

 

Robaxin הוא דיכאון המונית שריר אשר נוצל להקלה על אי נוחות מסת שריר וגם כאב הביא על ידי זנים וגם מתח. לנצל את זה לערבב עם טיפול פיזי, כמו גם השאר עבור התוצאה הטובה ביותר.

מנה וגם הוראות

קח את זה בפה עם או בלי אוכל / חלב.

המינון המומלץ למבוגרים: הוא 2 מחשבי טאבלט 4 פעמים ביום, אך פעולה משחזרת אכן הושגה עם מינון כמו מופחת כמו מחשב לוח 1 3 פעמים ביום.

ילדים: לא מומלץ.

זכור: כיוון זה ניתן כאן פשוט להערכה. זה באמת צריך לדבר עם הרופא שלך לפני ניצול. זה עוזר לך להשיג את התוצאות הטובות ביותר.

אמצעי מניעה

טיפול בכליות או בעיות בכבד. בנוסף, רובקסין עלול לגרום לישנוניות או לרגשנות, דבר שעלול לפגוע ביכולתם להפעיל רכב או ציוד. מאז Robaxin אולי יש השפעה דיכאון בסיסי, לקוחות לא צריך להיות מנוצל זה עם אלכוהול, כמו גם downers שונים אחרים.

 

 

פרפון

 

Parafon (chlorzoxazone) מסייע להקל על אי נוחות, כמו גם לחצים ברקמות השרירים וגם יכול להתמודד עם עוויתות רקמות שרירים.

מה על הרופא שלי לזהות לפני שאקח את התרופה?

הם דורשים להבין אם יש לך אחת מבעיות אלה:

צורכים אלכוהול יותר מ 3 אלכוהול המורכב של משקאות מדי יום

מחלת כבד

לא נדיר או אלרגיה chlorzoxazone, תרופות שונות אחרות, לקטוז, מזון, צבעים או כימיקלים

ציפייה או ניסיון להשיג ציפיות

הנקה

השפעות שליליות כי אתה צריך לדווח לרופא או מומחה הבריאות בהקדם האפשרי:

אלרגיות כמו breakout העור, גירוד או כוורות, נפיחות של הפנים, השפתיים, או הלשון

כהה חום

בעיה נשימה

טמפרטורה גבוהה

בחילה או מקיא

אי נוחות בטן רצינית

חלשה או עייפה

צהבהב של העור או הלבנים של העיניים

קנה Parafon זול (Chlorzoxazone) באינטרנט. הזמנת Parafon משותף עם שיעור הנחה.

 

 

סקלקסין

 

Skelaxin (Metaxalone) הוא רקמת שריר דיכאוני. Skelaxin משרות על ידי חסימת דחפים עצביים (או חוויות אי נוחות) במוח. Skelaxin הוא ניצל יחד עם שארית, כמו גם טיפול פיזי להתמודד עם שלד רקמות שריר בעיות כגון אי נוחות או פציעה.

Skelaxin מוצע כהשלמה לשארית, טיפול פיזי, וכן צעדים שונים אחרים להקלה על כאבים הקשורים בבעיות עצמות קשות ומפרקים. הגדרת הפעילות של תרופה זו למעשה לא היה מוכר בבירור, אבל אולי קשור בית הרגעה שלה. Metaxalone אינה משחררת את הרקמות השריריות המתוחות בזכרים.

מנה וכן הוראות

המינון המוצע למבוגרים כמו גם בני נוער מעל גיל 12 הוא אחד 800 מ"ג לוח 3 עד 4 פעמים ביום.

אמצעי בטיחות

לא ברור אם תרופה זו מיוצרת בחלב האדם. כמו הרגולציה הבסיסית, סיעוד לא צריך לקחת על עצמו כאשר אדם מקבל על תרופה כי תרופות רבות מופרשות בחלב האדם.

אבטחה כמו גם ביצועים בקרב בני 12 שנים, כמו גם המפורטים להלן למעשה לא פותח

תרופה זו עלולה לגרום לך סחרחורת או איטית. אין לנהוג, להשתמש בציוד, או לעשות כל סוג של משימה הדורשת מודעות עד שתוודא שאתה יכול לבצע משימות כאלה בצורה מאובטחת. הגבלת אלכוהול.

התוויות נגד

אתה לא צריך להשתמש בתרופה אם אתה לא אוהב metaxalone, או אם יש לך:

- אנמיה (היעדר תא אדום) ;.

- מחלת כליות חמורה; או.

- מחלת כבד קיצונית.

קבל חסכוני Skelaxin (Metaxalone) באינטרנט. סדר Skelaxin משותף עם מחיר לחתוך.

 

 

זאנאפלקס

 

Zanaflex הוא רקמת שרירים מרגיעה להתמודד עם ספסטיות, הוא פועל לזמן קצר משחרר שריר הטון המסה של מסה, שרירים נוקשה.

Zanaflex (Tizanidine) מגיע קורס של דיכאון רקמות שרירים. הוא משמש לטיפול של עוויתות, התכווצויות, וכן קשיחות של רקמות שרירים. Zanaflex (Tizanidine) הוא גם מומלץ מחוץ תווית מיגרנה כאבי ראש frustrations וגם נוגדת פרכוסים.

מנה וכן הוראות

קח Zanaflex (Tizanidine) על ידי הפה עם כוס מים, עם או בלי אוכל. הימנע צמצום, מעיכה או לאכול את התרופה.

אל תקחו את הזאנאנפלקס (טיזנידין) באופן קבוע יותר ממה שמומלץ. אין להיכנע לקחת את זה אלא על ההנחיות של הרופא שלך.

זה עשוי לדרוש זמן לתרופה כדי לסייע.

התייעץ עם הרופא הרפואי שלך בדאגה המתאימה לך.

אמצעי מניעה

מניעת אלכוהול אלכוהול צריכת כמו גם עישון סיגריות בעת טיפול עם התרופה.

אנשים מבוגרים יכולים להיות הרבה יותר תופעות לוואי של התרופה.

יידע את הרופא הרפואי אם יש לך כליות או מצב כבד, יתר לחץ דם; אם אתה מצפה או הנקה.

התוויות נגד

Zanaflex (Tizanidine) לא צריך להיות מנוצל על ידי נשים בהריון או סיעוד או ילדים בנוסף על ידי לקוחות שיש למעשה הראו תגובה של רגישות אליו.

זה contraindicated לנצל tizanidine יחד עם צנוע או חזק CYP1A2 מניעים.

 

 

אינפוסיום

 

Infusium לחץ על אי נוחות לחץ על אי נוחות לחץ על מנת להקל ולהסיר מדי יום את חוסר הנוחות של רקמת השריר, כאבי צוואר וגב, אי נוחות משותפת, וכן כאבים בסיסיים, כמו גם אי נוחות שאנו מאתרים את עצמנו נתקלים.

מהיר ביצוע - פונקציות על שיחה;

עובר דרך עמוק - מגיע למקום שבו נפגעו רקמות השרירים וגם המפרקים;

אין צורך להדגיש - מתייבש מיד;

לא שמנוני - לא יהיה להכתים בגדים.

בדיוק איך לנצל

רק תרסיס 1-3 פעמים את האזור כי הצרות לך, וגם Infusium נושאית בהחלט לא לגרום לך לחכות פעילותה.

קורס תרופות וגם מכשיר

Infusium Topical הוא פתרון מתוחכם המשלב את השפעת הכאב המשוערת של Menthol עם Glucosamine וכן MSM.

Menthol הוא מרכיב מוכר עבור מיזוג האוויר שלה גם אנטי בקטריאלי למגורים או נכסים מסחריים. הוא מנוצל בעבודה הכנה אקטואלי כדי לסייע חדירתם דרך פני השטח של העור. Menthol משנה את הודעת אי הנוחות עם הרגשה מיזוג אוויר על מנת לתת תרופה קצרת מועד עבור אי נוחות מקומית.

Glucosamine יש למעשה הוכח אמין בהפחתת אי נוחות מפרקים osteo, תיקון חומר הסחוס, שחזור נוזל סינובי, וכן תיקון המפרקים אשר למעשה נפגעו דלקת מפרקים osteo.

Methylsulfonylmethane, הוא הפתרון הראשון מאובטח, טבעי לחלוטין, ללא תופעות לוואי עבור הרבה סוגים של אי נוחות, כמו גם בעיות דלקתיות.

 

 

הימקוספז

 

Himcospaz יש תוצאה מרגיעה ישר על מסת שריר חלקה וגם מעכב את הידוק שנוצר על ידי spasmogens רבים (תרכובות יצירת עוויתות). בעוד חיסול שאינו ספציפי כאבי בטן, Himcospaz מגביר את העיכול המזון, כמו גם מצליח רופף של המעיים. Himcospaz מסדיר כאבי מחזור וכן אי נוחות לפני המחזור החודשי.

בדיוק איך לעשות שימוש

יש להתייעץ עם הרופא שלך כדי להמליץ ​​על המינון המתאים ביותר לבעיה שלך.

קורס תרופות וכן מכשיר

Himcospaz יש תוצאה מרגיעה ישר על מסת שריר חלקה וגם מונע הידוק שנגרם על ידי מספר spasmogens (תרכובות יצירת עוויתות). בעוד חיסול שאינו ספציפי כאבי בטן, Himcospaz משפר את העיכול מזון וגם מצליח רופף של המעיים. Himcospaz מסדיר כאבי מחזור וכן אי נוחות לפני המחזור החודשי.

 

 

Site page